url http://speedway.bg      e-mail  admin@speedway.bg   
  Logo (image)  
   
Начало | За нас | Форум | Приятели | Условия за ползване | Контакти  

Тази вечер 31.07.2010г., финал на Световна купа

Тук е мястото за предстоящите събития на спийдуей спорта

Тази вечер 31.07.2010г., финал на Световна купа

Мнениеот Invoke » Съб Юли 31, 2010 6:45 am

По "Нова Спорт" от 20:00ч. "Спидуей – Световна Купа 2010", финал, Войенс, Дания, директно!
:D
Аватар
Invoke
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Юли 22, 2010 1:19 pm

Re: Тази вечер 31.07.2010г., финал на Световна купа

Мнениеот vahan » Вто Авг 03, 2010 11:09 am

Страшно интересно и динамично състезание. Такава динамика и смяна на позиции няма в никой друг моторен спорт. Честито на поляците, но все пак ми се струва, че на мокра, тежка, мека писта карат трудно, и все пак намериха дори и с хитрини постигнаха успеха който заслужават. В момента преглеждам полски вестник с около 20 страници само за speedway,който Милен и Пантелей донесоха преди месец. Може би Полша ще бъде още много години водеща сила в този красив спорт защото хората там са други, там го искат! Въпреки, че съм вече на 43год. често ходим с бати Ицо, Моньо и Пантелей и тренираме на изоставената писта в Ръжево Конаре. тъжно ми става, че много от младежите не се интересуват
vahan
 
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Авг 03, 2010 10:42 am
Местоположение: Пловдив Jawa 897

Re: Тази вечер 31.07.2010г., финал на Световна купа

Мнениеот Invoke » Вто Авг 03, 2010 3:22 pm

vahan написа:Страшно интересно и динамично състезание. Такава динамика и смяна на позиции няма в никой друг моторен спорт. Честито на поляците, но все пак ми се струва, че на мокра, тежка, мека писта карат трудно, и все пак намериха дори и с хитрини постигнаха успеха който заслужават. В момента преглеждам полски вестник с около 20 страници само за speedway,който Милен и Пантелей донесоха преди месец. Може би Полша ще бъде още много години водеща сила в този красив спорт защото хората там са други, там го искат! Въпреки, че съм вече на 43год. често ходим с бати Ицо, Моньо и Пантелей и тренираме на изоставената писта в Ръжево Конаре. тъжно ми става, че много от младежите не се интересуват

Така е за съжаление. В днешно време младите дори не знаят за какво става дума. Навремето мотопистата в Търговище се пръскаше по шевовете по време на състезанията...
Една от идеите на сайта е именно това, да покажем на тези млади и въобще на аудиторията, че този спорт има бъдеще. :D
Между другото и аз преди половин година ходих до тази писта.
Аватар
Invoke
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Юли 22, 2010 1:19 pm

Re: Тази вечер 31.07.2010г., финал на Световна купа

Мнениеот vahan » Чет Авг 05, 2010 9:26 am

Invoke написа:
vahan написа:Страшно интересно и динамично състезание. Такава динамика и смяна на позиции няма в никой друг моторен спорт. Честито на поляците, но все пак ми се струва, че на мокра, тежка, мека писта карат трудно, и все пак намериха дори и с хитрини постигнаха успеха който заслужават. В момента преглеждам полски вестник с около 20 страници само за speedway,който Милен и Пантелей донесоха преди месец. Може би Полша ще бъде още много години водеща сила в този красив спорт защото хората там са други, там го искат! Въпреки, че съм вече на 43год. често ходим с бати Ицо, Моньо и Пантелей и тренираме на изоставената писта в Ръжево Конаре. тъжно ми става, че много от младежите не се интересуват

Така е за съжаление. В днешно време младите дори не знаят за какво става дума. Навремето мотопистата в Търговище се пръскаше по шевовете по време на състезанията...
Една от идеите на сайта е именно това, да покажем на тези млади и въобще на аудиторията, че този спорт има бъдеще. :D
Между другото и аз преди половин година ходих до тази писта.


Да така е приятелю, как да няма бъдеще спорт възникнал преди повече от 80 години. В България първите дърттрактови мотори са от 57 год. Но има бъдеще за теб и много такива като теб и мен, но има ли бъдеще за шофьора на кмета на Пловдив на квартал източен който пита "двигателчето от какво е" и дали мотора е правен от мен, а когато чу звука му и огъня от ауспуха побягна на метри. На някой спортисти се дадоха сини буркани на колите, пари, власт, ние това ли искаме ??? Ние искаме писта и то не нова, а пистата в Търговище която я има и се опустошава, на няма и километър от апартамента на Маневи. А кои са Маневи ? През 1978год. Николай на пистата Лониго в Италия се състезава с Ханс Нилсен и Ерик Гундерсен (многократни световни шампиони) А на 2 точки зад Манев остава Роман Янковски който в отделни серии на други състезания е бил и Иван Маугер. Незаслужава ли Милен да тренира спокойно на километър от дома си. Когато се обадя на Милен той винаги е в избата при моторите.Там ли трябва да ги държи или на пистата? В апартамента си съм чувал, че моторите си държи и Румен Тотевски, а и моя също е в спалнята. В България е ясно, че няма развит моторен спорт с какъвто сме се гордели през 70-80-90 год. Правят се трасета за супер мото и крос от които се лапат много пари а при спидуей всичко е по-просто, по-евтино, по-компактно, а и моторите не са толкова скъпи. Говорим с много състезатели, бивши , ентусиасти, всички са готови за помогнат с каквото могат, дори знам, че ако спорта се възроди (от Хр. Симеонов дългогодишен състезател и механик на нац. отбор) че могат да ни дадат 10 мотора като за начало без да се плащат. Та как толкова време неможа да се намери поне един спонсор за Милен, е то само с мъчене и желание нестава. Пак повтарям и нека да се разбере,че това е наи-евтиния и атрактивен моторен спорт
Последна промяна vahan на Вто Авг 02, 2011 11:24 am, променена общо 1 път
vahan
 
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Авг 03, 2010 10:42 am
Местоположение: Пловдив Jawa 897

Re: Тази вечер 31.07.2010г., финал на Световна купа

Мнениеот Invoke » Чет Авг 05, 2010 9:35 am

vahan написа:
Invoke написа:
vahan написа:Страшно интересно и динамично състезание. Такава динамика и смяна на позиции няма в никой друг моторен спорт. Честито на поляците, но все пак ми се струва, че на мокра, тежка, мека писта карат трудно, и все пак намериха дори и с хитрини постигнаха успеха който заслужават. В момента преглеждам полски вестник с около 20 страници само за speedway,който Милен и Пантелей донесоха преди месец. Може би Полша ще бъде още много години водеща сила в този красив спорт защото хората там са други, там го искат! Въпреки, че съм вече на 43год. често ходим с бати Ицо, Моньо и Пантелей и тренираме на изоставената писта в Ръжево Конаре. тъжно ми става, че много от младежите не се интересуват

Така е за съжаление. В днешно време младите дори не знаят за какво става дума. Навремето мотопистата в Търговище се пръскаше по шевовете по време на състезанията...
Една от идеите на сайта е именно това, да покажем на тези млади и въобще на аудиторията, че този спорт има бъдеще. :D
Между другото и аз преди половин година ходих до тази писта.


Да така е приятелю, как да няма бъдеще спорт възникнал преди повече от 80 години. В България първите дърттрактови мотори са от 57 год. Но има бъдеще за теб и много такива като теб и мен, но има ли бъдеще за шофьора на кмета на Пловдив на квартал източен който пита "двигателчето от какво е" и дали мотора е правен от мен, а когато чу звука му и огъня от ауспуха побягна на метри. На някой спортисти се дадоха сини буркани на колите, пари, власт, ние това ли искаме ??? Ние искаме писта и то не нова, а пистата в Търговище която я има и се опустошава, на няма и километър от апартамента на Маневи. А кои са Маневи ? През 1978год. Николай на пистата Лониго в Италия се състезава с Ханс Нилсен и Ерик Гундерсен (многократни световни шампиони) А на 2 точки зад Манев остава Роман Янковски който в отделни серии на други състезания е бил и Иван Маугер. Незаслужава ли Милен да тренира спокойно на километър от дома си. Когато се обадя на Милен той винаги е в избата при моторите.Там ли трябва да ги държи или на пистата? В апартамента си съм чувал, че моторите си държи и Румен Тотевски, а и моя също е в спалнята. В България е ясно, че няма развит моторен спорт с какъвто сме се гордели през 70-80-90 год. Правят се трасета за супер мото и крос от които се лапат много пари а при спидуей всичко е по-просто, по-евтино, по-компактно, а и моторите не са толкова скъпи. Говорим с много състезатели, бивши , ентусиасти, всички са готови за помогнат с каквото могат, дори знам, че ако спорта се възроди (от Хр. Симеонов дългогодишен състезател и механик на нац. отбор) че могат да ни дадат 10 мотора като за начало без да се плащат. Но нали ти казвам от този спорт няма какво да се лапа. А Богдан Николов обича да лапа. Та как толкова време неможа да се намери поне един спонсор за Милен, е то само с мъчене и желание нестава. Пак повтарям и нека да се разбере,че това е наи-евтиния и атрактивен моторен спорт

Колко си прав, ако знаеш....
Трудно нещо е в днешно време да намерим спонсори за този спорт. Хората с пари не искат да помагат на българския спорт, това е тъжната истина....
Аватар
Invoke
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Юли 22, 2010 1:19 pm

Re: Тази вечер 31.07.2010г., финал на Световна купа

Мнениеот petsata » Вто Сеп 14, 2010 8:29 pm

8-) :D
Еееей какво правите ,бе момчета
Аватар
petsata
 
Мнения: 273
Регистриран на: Вто Юли 27, 2010 10:21 am

Re: Тази вечер 31.07.2010г., финал на Световна купа

Мнениеот petsata » Вто Сеп 14, 2010 8:32 pm

Ей Вахо, пробва ли да качваш снимки .
При мен нещо не се получава :evil: :evil: :evil:
Аватар
petsata
 
Мнения: 273
Регистриран на: Вто Юли 27, 2010 10:21 am

Re: Тази вечер 31.07.2010г., финал на Световна купа

Мнениеот petsata » Вто Сеп 14, 2010 8:36 pm

В събота кой ще пътува до Браила да гледаме МАЧЕК . :?:
Аватар
petsata
 
Мнения: 273
Регистриран на: Вто Юли 27, 2010 10:21 am

Re: Тази вечер 31.07.2010г., финал на Световна купа

Мнениеот petsata » Вто Сеп 14, 2010 8:42 pm

Ако някой ще пътува да звънка да се организираме
Аватар
petsata
 
Мнения: 273
Регистриран на: Вто Юли 27, 2010 10:21 am

Re: Тази вечер 31.07.2010г., финал на Световна купа

Мнениеот Invoke » Сря Сеп 15, 2010 9:46 am

petsata написа:Ако някой ще пътува да звънка да се организираме

Обади се на Милен :D
Има организирана група.
Аватар
Invoke
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Юли 22, 2010 1:19 pm

Следваща

Назад към Предстоящи събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

©2009 - Speedway.bg 
Всички права запазени
Subscribe
SSH design